Продаж 3-кімнатної квартири 86.2 м² | вул. Стрийська | Сихівський район. ID-99820830

$ 150000
  • Валюта:

  • Стрийська, ,
    Обране
    Результати Вашого пошуку

    Огляд

    • Оновлено:
    • 20 Травня, 2026
    • 3
    • 86

    Опис

    Продаж 3-кімнатної квартири 86.2 м² | вул. Стрийська | Сихівський район

    💰 Ціна: 150 000 $ (1 740 $/м²)
    📍 Локація: вул. Стрийська, Боднарівка, Львів
    🏢 Поверх: 9 з 10
    📐 Площа: 86.2 м²

    🔹 Планування:

    3 ізольовані кімнати
    житлова площа — 49.8 м²
    кухня — 11.6 м²
    2 санвузли (роздільний)
    балкон / лоджія

    🔹 Характеристики:

    будинок цегляний (2001–2010 рр.)
    висота стелі — 2.55 м

🔹 Переваги:

    квартира без меблів — можливість облаштувати під себе
    внутрішній двір
    зручний вхід у будинок (широкий)
    укриття поруч (безбар’єрний доступ)

    🔹 Додатково:

    при відключеннях світла є вода, газ та опалення

    ✅ Простора квартира для сім’ї
    ✅ Зручна локація з хорошою інфраструктурою
    ✅ Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію

    📞 Телефонуйте — організую показ у зручний для вас час!

    Адреса: Стрийська
    Місто/Район області:
    Район міста/Нас. пункт:
    Open In Google Maps
    Property Id : 1994243
    Ціна: $ 150000
    Площа: 86
    Кімнати: 3
    ID об'єкта: 99820830
    Поверховість: 10
    Поверх: 9